Wiele osób przebywających w stolicy kraju narzeka, że trudno i m znaleźć miejsce, gdzie mogliby naprawdę smacznie zjeść. Nic dziwnego – w końcu to Warszawa. Restauracji tutaj wciąż przybywa, jednak my postaramy się, byś na przyszłość wiedział, gdzie się udać, by zjeść naprawdę smacznie.

Warszawa

Steak House

Restauracje w centrum Warszawy są mocno zróżnicowane ze względu na kuchnię, wystrój itd. Dzięki temu łatwo znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeśli jesteś miłośnikiem steków, nie możesz ominąć lokalu Steak House to miejsce znane w stolicy z najlepszych steków w mieście. Nowojorska klasyka w połączeniu z daniami kuchni europejskiej sprawia, że chce się tu wracać. Oryginalnie podane potrawy oraz nowoczesny wystrój idealnie komponują się z tym, co znajdziesz w menu. To zdecydowanie jedna z najbardziej godnych polecenia restauracji w Warszawie.

Pod Gigantami

Wybierając dla Ciebie najlepsze restauracje w Warszawie, nie mogliśmy po prostu ominąć tego miejsca. To bardzo elegancka restauracja, gdzie spróbujesz nieco bardziej wyszukanych i wykwintnych dań. Wnętrze przypominające nieco dworek dodatkowo potęguje odczucie, że znalazłeś się w wyjątkowo luksusowym miejscu. W menu znajdziesz dania wegetariańskie, co jest dodatkowym atutem miejsca. Przybywający tutaj chwalą jakość i szybkość obsługi oraz duże porcje, co często nie idzie w parze z tego typu lokalami.

Warszawa

Akademia

Na pograniczu śródmieścia i Mokotowa, znajduje się kolejne godne polecenia miejsce w Warszawie – restauracja Akademia. Przytulne wnętrza, szybka obsługa oraz możliwość wyboru dań z menu wegetariańskiego, czynią z tego miejsca idealne miejsce dla nowoczesnych osób, otwartych na nowatorskie podejście do tradycyjnych potraw. Duże porcje zachęcają do skorzystania z oferty restauracji, również tej cateringowej. Co ciekawe, na stronie internetowej restauracji, znajdziesz również przepisy, co znacznie ułatwi Ci odtworzenie ulubionych dań w domu.

Restauracja Kameralna

W restauracji Kameralnej na ulicy Kopernika nie tylko bardzo smacznie i niedrogo zjesz. Warto również wspomnieć o ilości opcji zorganizowania imprez w tym wyjątkowym miejscu. Zorganizujesz tam eventy i spotkania firmowe, wesela, imprezy integracyjne, jak i innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. To miejsce z wieloletnią tradycją, które jednak nie stoi w miejscu – ani pod względem menu, ani biznesowym. Założona w 1947 roku restauracja, która w stolicy cieszy się mianem kultowej.

Dziurka od Klucza

Ta restauracja w Warszawie to miejsce stosunkowo nowe, jednak z olbrzymim potencjałem. Zlokalizowana w pobliżu parku Dziurka od Klucza jest miejscem, gdzie zjesz duże porcje dań. Ceny za potrawy są dość wysokie, jednak ich jakość rekompensuje wydatki. Zjesz tu między innymi smaczne owoce morza, podane w bardzo oryginalny sposób. Ciekawy wystrój, krótki czas oczekiwania na dania oraz uprzejma obsługa i spokojny klimat miejsca sprawiają, że chce się tu wracać.