Jeśli chcecie, aby wasz ślub i wesele były bardzo wyjątkowym wydarzeniem, pomyśl o zorganizowaniu go w miejscu nie z tego świata! Dzień zaślubin sam w sobie jest już przeżyciem ważnym i stresującym. Wobec tego może warto zmienić na ten czas klimat i wyjechać z waszego stałego miejsca zamieszkania? Potraktujcie ten epizod jako odskocznię od codziennego życia i wybierzcie na swój ślub jakieś wyjątkowe miejsce na mapie Polski, które w przyszłości będzie wam się miło kojarzyć z tym konkretnym wydarzeniem.

Ślub w Tatrach

Swój ślub w Zakopanem możesz zaplanować w Willi Cztery Pory Roku, która jest zlokalizowana w Kościelisku przy ulicy Królewskiej 41. Mamy tutaj do twojej dyspozycji dwie sale do wynajęcia. Jedna z nich to Sala Dolna Regionalna, która pomieści 160 gości; jest ona urządzona w drewnie. Jest tam bar, z którego podczas trwania imprezy można serwować piwo beczkowe oraz inne napoje alkoholowe. Istnieje możliwość połączenia sali dolnej z miejscem nazywanym Regionalnym Szałasem Grillowym. Druga to Sala Górna Widokowa i zmieści się w niej 70 osób. Pomieszczenie to jest połączone z tarasem i ogrodem, co daje możliwość podziwiania panoramy Tatr wraz z majestatycznym Giewontem. Tutaj również znajduje się drink-bar, z którego można serwować drinki, piwo beczkowe, kawę z ekspresu oraz inne napoje. Możesz także wynająć u nas nocleg dla siebie oraz gości weselnych.

Jakie rodzaje ślubów u nas zaplanujecie?

U nas zorganizujecie ślub kościelny np. w kościele Św. Kazimierza w Kościelisku, w urzędzie stanu cywilnego lub po prostu w plenerze – oferujemy wówczas nasz przepiękny ogród. Śluby plenerowe cieszą się dużą popularnością, a nasza przestrzeń jest do nich odpowiednio przystosowana. Do zorganizowania takiego rodzaju uroczystości potrzebne są krzesła dla gości, pary młodej oraz urzędnika udzielającego ślubu; stół, na którym państwo młodzi podpiszą akt małżeństwa oraz miejsce, w którym będzie można powiesić godło.

Możecie także zorganizować w naszej willi ślub humanistyczny. Prowadzony on jest przez celebranta, a formułki ślubowania układają sobie państwo młodzi samodzielnie. Ten rodzaj zaślubin jest wyjątkowy i pokazuje wagę uczuć, wartości oraz potrzeb danej pary młodej.