Kredens smaku cieszy się zaufaniem coraz liczniejszej grupy klientów. Mieszkańcy Suwałk docenili profesjonalizm i dbałość o każdy detal, które charakteryzują Kredens smaku. Wykwalifikowani dietetycy co dzień stoją na straży pilnując, aby do klientów trafiła zdrowa żywność, łącząca tradycyjne przepisy z nowymi, egzotycznymi smakami.

kredens smaku

Wygodnie, smacznie i niedrogo! Największe zalety Kredensu smaku

Kredens smaku może pochwalić się wyjątkowo przejrzystą, intuicyjną stroną internetową, na której można złożyć zamówienie – bez konieczności wysyłania dodatkowych maili czy dzwonienia. Na stronie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, dopasujemy do naszych i wybierzemy dietę, a następnie określimy liczbę dni. Kredens smaku dostarcza posiłki także w soboty i niedziele, co pozwala na kompleksowe dopasowanie cateringu do potrzeb każdego klienta.

Drugą – prawdopodobnie najważniejszą – zaletą Kredensu smaku jest właśnie smak! Każda z diet z oferty Kredensu smaku przygotowywana jest z wyjątkową dbałością o każdy składnik, co przekłada się na prawdziwą ucztę dla kubeczków smakowych! Kredens smaku korzysta ze składników sezonowych, wyrazistych przypraw z czterech stron świata oraz najświeższych produktów regionalnych.

Bardzo przystępne ceny, które idą w parze z wysoką jakością usług i pysznymi potrawami – dopasowanymi do różnorakich potrzeb klientów sprawiają, że jest to firma wyróżniająca się na tle innych. Wygodnie, smacznie i niedrogo, to właśnie Kredens smaku. Suwałki mogą być dumne!

Rozbudowana oferta sprawia, że każdy mieszkaniec Suwałk znajdzie coś dla siebie. Kredens smaku serwuje dietę pudełkową dla diabetyków, bez glutenu i nabiału, dla sportowców, dietę oczyszczającą, lekkostrawną, czy dietę ketogeniczna dla osób potrzebujących dodatkowej energii. Sztab dietetyków dba o odpowiednie proporcje wartości odżywczych w każdej z proponowanych diet, jednocześnie pilnując, aby każde danie było smaczne i ciekawe!

Inne zalety Kredensu Smaku

Firmowy blog prowadzony przez profesjonalistów zawiera wiele interesujących informacji, ciekawostek i nowinek ze świata dietetyki i gastronomii. To wielka zachęta nawet dla niezdecydowanych, którzy nigdy nie interesowali się zdrowym odżywianiem ani nie korzystali z food service. Dietetycy obalają najpopularniejsze mity, dotyczące zdrowego stylu odżywiania oraz zachęcają do sięgnięcia po nowe, mniej znane lub mniej modne składniki.

Korzystanie z cateringu pozwala zaoszczędzić naprawdę wiele czasu! A korzystanie z cateringu Kredens smaku w Suwałkach pozwala zaoszczędzić naprawdę wiele czasu, pieniędzy i stresu, ponieważ nie musisz się martwić się, czy wszystkie potrawy trafią na czas pod właściwy adres! Pysznie, smacznie, zdrowo, różnorodnie i zawsze na czas – czy można chcieć czegoś więcej od idealnego cateringu? Wystarczy wypełnić niedługi kwestionariusz, który znajduje się na stronie internetowej, aby idealne dopasować dietę do potrzeb każdego klienta. Zaczynając od alergii i nietolerancji, poprzez rodzaj pracy, a kończąc na skłonnościach do podjadania – kwestionariusz pomoże osiągnąć zamierzone cele.