Wrocław to piękne miasto, które cały czas się rozwija. Przybywa biurowców, dużych firm oraz studentów i mieszkańców mniejszych miast, szukających przestrzeni do osobistego rozwoju. A im więcej ludzi, tym więcej brzuchów do nakarmienia! Jaki catering we Wrocławiu wybrać, aby napełnić żołądek i nie nadwyrężyć portfela?

catering wrocław

Najlepszy catering, Wrocław, przystępne ceny i smaczne dania – nieistniejący ideał?

W wielkich miastach firmy cateringowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Coraz modniejsza jest właśnie dieta pudełkowa. Wrocław pełen jest nowo otwartych lokali i firm. Łatwo zagubić się w bogatej ofercie lub dać się zwieść firmie, która nie wyróżnia się na tle konkurencji, jednak ma dobry marketing lub wyjątkowo przystępne ceny. Oto krótki ranking cateringów we Wrocławiu, w którym znajdziecie opisy 4 najlepszych ofert!

1. Coś dla wegetarian i nie tylko – catering LightBox

Jednym z najpopularniejszych cateringów w stolicy Dolnego Śląska jest LightBox. Jak sama nazwa wskazuje, jest to firma, która specjalizuje się w dietetycznym cateringu. W swojej ofercie ma także dania przygotowane z myślą o wegetarianach, osobach, które nie mogą jeść ryb i owoców morza, a także dietę dla aktywnych sportowo oraz się odchudzających. Potrawy są smaczne, sycące, zdrowe i kolorowe, choć w sieci można znaleźć osoby, które apelują o doprawianie wszystkich dań. Na pudełkach znajdują się opisy wartości odżywczych, co wcale nie jest tak powszechną praktyką. Wiele firm nie informuje klientów ile kalorii oraz wartości odżywczych mają poszczególne potrawy.

catering wrocław

2. Dieta pudełkowa z możliwością wyboru składników – Nice to fit you

Nice to fit you to firma cateringowa, która uplasowała się na drugim miejscu naszego rankingu. Wiele osób ceni ją ze względu na możliwość samodzielnego komponowania menu na każdy dzień, co jest rzadkością w cateringowym świecie. Nice to fit you udowadnia, że smaczna i dopasowana dieta pudełkowa i rozsądne ceny to świetne połączenie! Porcje są jednak mniej sycące niż w LightBox, dlatego ten catering nie wygrał naszego rankingu. Na opakowaniach próżno też szukać informacji o składnikach odżywczych! Na etykietach podany jest tylko skład i zawartość kalorii.

3. Jedzenie na dowóz – Dzień dobry Catering

Na trzecim miejscu znalazł się Dzień dobry Catering. Wrocław słynie z korków, które zdają się nie mieć końca, jednak Dzień dobry Catering codziennie rano dowozi świeżo przygotowane posiłki pod wskazany adres. Niestety, na opakowaniach nie ma zamieszczonych informacji o składnikach odżywczych, a na dłuższą metę klienci skarżą się, że menu jest bardzo monotonne. W sieci niemało jest także opinii, w których niektórzy podkreślają, że nie zawsze dania są równie smaczne.

4. Catering dietetyczny – Fit kalorie Wrocław

Nasze największe marzenie to smaczny i urozmaicony catering dietetyczny i promocyjna cena. Tę wizję urzeczywistnia każdego dnia Fit kalorie Wrocław! Największą zaletą tego cateringu jest możliwość znalezienia bez większego trudu promocyjnej oferty w internecie. Niestety, nie zawsze można najeść się małymi porcjami. Wielką zaletą jest jednak bardzo rozbudowana oferta, w której znajduje się menu dairy & gluten free.