Poznaniacy znani są ze swej oszczędności w całym kraju, nic dziwnego, że wciąż szukają najlepszej oraz taniej diety pudełkowej. Z pomocą przychodzi poniższy mały ranking, w którym udowadniamy, że smaczny catering, Poznań i przystępne ceny to naprawdę zgrane trio!

catering poznań

Smaczna, niedroga dieta pudełkowa? Poznań zna na to sposób!

Wiele dużych poznańskich firm korzysta z cateringu z dowozem, a coraz częściej także małe i średnie przedsiębiorstwa zamawiają dietę pudełkową. Trudno jednak wybrać najlepszą opcję!

catering poznań

  1. Numerem jeden w naszym rankingu jest lokalna, poznańska firma FitWay, która udowadnia, że niedrogi catering dietetyczny, Poznań i pyszne dania to naprawdę osiągalne trio! FitWay ujmuje bardzo rozbudowaną ofertą, w której znajduje się dieta antycholesterolowa oraz dieta dla kobiet w ciąży i matek karmiących. FitWay ma również specjalną propozycję dla biur!
  2. Srebrny medal przypadł Body Chief, czyli firmie, która dostępna jest w całym kraju. Przystępce ceny, popularność, powszechność oraz dość różnorodne menu sprawiają, że Body Chief cieszy się dużym zainteresowaniem. Szkoda, że na opakowaniach nie zawarto informacji o składnikach odżywczych! Ogólnopolski catering i jego zamiłowanie do regionalnych produktów? W tym wypadku to naprawdę udane (i smaczne!) połączenie. Intuicyjna i czytelna strona internetowa to dodatkowy atut!
  3. Trzecie miejsce przypadło równie znanej firmie – Machfit. Jej największą zaletą jest umieszczanie etykiet ze szczegółowymi informacjami na każdym opakowaniu! Rozsądne ceny oraz przejrzysta, intuicyjna strona internetowa także zachęcają do skorzystania z oferty Machfit, jednak nie jest ona tak rozbudowana, jak u zwycięzcy tego rankingu. I choć w sieci można znaleźć trochę opinii, w których klienci skarżą się na mało doprawione zupy i dania, to warto podkreślić, że Machfit jest jednym z najtańszych cateringów dostępnych w dużych miastach.
  4. Zaraz za podium znalazła się druga lokalna firma – Enjoy a food, która w swojej ofercie poza typowymi dietami dla wegetarian i sportowców – posiada też post! Kuracja oczyszczająca w trzech wariantach cieszy się dużym zainteresowaniem. Największym minusem jest jednak nieco archaiczna strona, która wypada szczególnie nudno w porównaniu z konkurencją. Samo menu jest jednak interesujące i zachęcające do złożenia zamówienia.
  5. Rukola catering znajdziecie w wielu polskich miastach, także w Poznaniu. To jedna z niewielu firm, która troszczy się o środowisko naturalne, dlatego znalazła się w naszym TOP 5. Niedroga dieta pudełkowa, eko friendly oraz menu otwarte na inne, egzotyczne kuchnie – to cechy, które pozwoliły na umieszczenie Rukola catering w tym rankingu. Przyjazna strona internetowa, na której znajduje się menu z wyszczególnionymi alergenami oraz rabat dla stałych klientów to dodatkowe atuty, które wyróżniają ten catering na tle innych dostępnych w Poznaniu firm.