Lublin to jedno z najprężniej i najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce, nie dziwi więc fakt, że w regionie pojawia się coraz więcej firm oferujących dietę pudełkową. Czasem trudno znaleźć najlepszy, najsmaczniejszy i najzdrowszy catering. Lublin pełen jest niespodzianek – także tych kulinarnych!

catering Lubliin

Catering dietetyczny? Lublin zaskakuje wyborem!

Stworzenie krótkiej listy najlepszych cateringów w Lublinie – wcale nie jest takie proste! Podczas tworzenia poniższego rankingu wzięto pod uwagę smak dań, urozmaicenie menu, różnorodność oferty, wygląd i funkcjonalność strony internetowej, cenę oraz opinie internautów. W ten sposób powstała krótka lista najlepszych cateringów dostępnych w Lublinie!

  1. Zwycięzcą rankingu bezapelacyjnie został Eat clean catering dietetyczny. Lublin może pękać z dumy! To jeden z niewielu cateringów, który w swojej ofercie ma także opcje dla dzieci. Przejrzysta, intuicyjna strona internetowa oraz przepyszne dania sprawiają, że Eat Clean to najwygodniejsze oraz najsmaczniejsze rozwiązanie dla mieszkańców Lublina.
  2. Drugie miejsce zajęła Mobilna dieta, która wyróżnia się dietą… oszczędną! W ofercie znajduje się także wersja dla wegetarian oraz propozycja dla wegetarian jedzących ryby. Największym mankamentem jest jednak nieco archaiczna strona internetowa, na której trudno znaleźć niezbędne informacje. Catering, oszczędność – to naprawdę udane połączenie.
  3. Brązowy medal przypadł cateringowi rodem z Lublina – Fresh dieta! Trzecie miejsce na podium zawdzięcza ciekawym, nietuzinkowym przepisom, których nie sposób znaleźć u konkurencji. Zarówno dania śniadaniowe, jak i obiady są wyjątkowe, smaczne, a także aromatyczne. W sieci łatwo znaleźć także kupony rabatowe, które z pewnością zachęcą wiele osób do skorzystania z oferty Fresh diety. Szkoda, że opakowania nie są ekologiczne i wyraźnie nie współgrają z wyszukanymi potrawami.
  4. Na czwartym miejscu w rankingu uplasowała się lokalna firma DietaBox. To niewielki, lecz dobrze zapowiadający się catering, który zdobył już swoich zwolenników. To jeden z najtańszych cateringów dietetycznych w Lublinie. Oferta jest bardzo skromna – poza standardową dietą pudełkową istnieje możliwość zamówienia jedynie diety sokowej – jednak smak i wysoka jakość składników sprawiły, że DietaBox znalazł się tuż za podium.
  5. Ostatnie miejsce na naszej krótkiej liście zajmuje Body Chief, który dostarcza swoje dania codziennie w każdym miejscu Polski. To sprawdzona, niedroga i smaczna dieta pudełkowa. Lublin poza lokalnymi firmami może także śmiało korzystać z oferty krajowego giganta! Największą wadą jest niestety brak szczegółowych informacji o składnikach odżywczych umieszczanych na etykietach na poszczególnych opakowaniach. Szkoda także, że tak duża firma, nie troszczy się o środowisko serwując swoje potrawy w opakowaniach ekologicznych. Body Chief to jedna z najtańszych diet pudełkowych dostępnych w Polsce, chociaż smak potraw nie jest ujmuje tak jak dania lokalnych firm.
    catering Lubliin