Mieszkańcy Katowic nie jedzą już tylko tradycyjnej śląskiej kuchni i coraz częściej sięgają po dietę pudełkową. Jaki jest najlepszy catering dietetyczny? Katowice pełne są smaków i aromatów do odkrycia! Poniższy ranking to mapa skarbów, która pozwoli znaleźć najlepszą dietę pudełkową.

catering Katowice

Catering, Katowice i próby przełamania monotonnego menu, czyli cała prawda o dietach pudełkowych

catering Katowice

Spośród wszystkich dostępnych w Katowicach cateringach – wiele z nich posiada bardzo rozbudowaną ofertę oraz dobry marketing. Jak zatem wybrać najlepszą opcję, która nie zanudzi nas banalnymi i niedoprawionymi daniami ani nie opróżni portfela? Poniższa krótka lista najlepszych cateringów z Katowic została stworzona w oparciu o opinie internautów, ale pod uwagę wzięto też ceny, smak, różnorodność menu i jakość posiłków.

  1. Pierwsze miejsce w poniższym TOP 5 zajęła Nutridieta. Wygrywa dzięki naprawdę sycącym, kolorowym i smacznym daniom oraz rozbudowanej ofercie. Nowa strona internetowa – intuicyjna, przejrzysta, zawierająca wszelkie niezbędne informacje zachęca do złożenia zamówienia. A jest w czym wybierać! Rozbudowana oferta, w której uwagę zwraca dieta pesco, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Ponadto, rozsądne ceny zachęcają do zostania stałym klientem!
  2. Na drugim miejscu uplasowała się Smaczna Paczka! To niewielka, lokalna firma, która udowadnia, że dieta nie musi oznaczać jałowych, mdłych potraw oraz ciągłego uczucia głodu. Jednak oferta jest mniej rozbudowana niż u konkurencji, a strona internetowa nie współpracuje. Trudno złożyć zamówienie nawet na tak smaczne i dobrze doprawione potrawy, gdy nie można skontaktować się z dostawcą! Najsmaczniejszy catering, rozsądne ceny? Tylko Smaczna Paczka.
  3. Ostatnie miejsce na podium zajęło Body Chief, który jest firmą o zasięgu krajowym, jednak wypada bardzo dobrze na tle lokalnych przedsiębiorstw z Katowic. Konkurencyjne ceny, rozbudowana oferta oraz punktualność i niezawodność to cechy, za które wiele osób ceni Body Chief. W dużych miastach to prawdopodobnie najtańsza dieta pudełkowa! Katowice nie są wyjątkiem. Niestety, niektórzy internauci narzekają na monotonię i niedoprawione potrawy.
  4. Czwarte miejsce należy do Catering dietetyczny Muy Bueno Katowice. To kolejna lokalna firma, która zaskakuje szeroką ofertą, ale zraża chaotyczną i nieczytelną stroną internetową. Niemniej, Muy Bueno każdego dnia udowadnia, że catering dietetyczny, Katowice oraz rozsądne ceny to zdrowa i wygodna alternatywa dla tradycyjnej kuchni śląskiej lub fast foodów jedzonych w pracy!
  5. Ostatnią lokatę w naszym rankingu zajęła Machfit – firma, która dociera do każdego miasta w Polsce, a w Katowicach cieszy się niemałym zaufaniem. To jeden z najpopularniejszych, a przy tym wyjątkowo smaczny catering dietetyczny. Katowice to wiedzą! Wielką zaletą są też ekologiczne opakowania, troska o środowisko naturalne oraz szeroka oferta. Intuicyjna i przejrzysta strona internetowa zachęca do złożenia zamówienia.