Prężnie rozwijająca się Bydgoszcz przyciąga do miasta coraz więcej osób, które decydują się na pozostanie w tym pięknym mieście na stałe, podejmują pracę, znajdują pasje i nie mają czasu na gotowanie. Rozwiązaniem są cateringi z dostawą do domu lub miejsca pracy. Jednak jak odnaleźć najlepszą dietę pudełkową spośród wszystkich dostępnych w Bydgoszczy?

catering bydgoszcz

Najlepsza dieta pudełkowa – Bydgoszcz pełna niespodzianek

catering bydgoszcz

Tworząc poniższy ranking najlepszych cateringów dostępnych w Bydgoszczy, zwracaliśmy szczególną uwagę na smak i aromat serwowanych dań, jednak nie zapomnieliśmy także o cenie, przejrzystości strony internetowej, na której zaprezentowana jest oferta oraz etykietach umieszczanych na opakowaniach

  1. Catering o zaskakującej nazwie Ż(r)yj zdrowo to zdecydowany zwycięzca naszego rankingu. Poza dietą pudełkową w ofercie dostępna jest także dieta sokowa oraz wyjątkowo smaczna dieta dla sportowców. Pomimo cen wyższych niż w pozostałych cateringach z naszego rankingu, Ż(r)yj zdrowo zasługuje na pierwsze miejsce! Bardzo rozbudowana oferta, w której znajduje się także dieta dla młodych, przystępna i czytelna strona internetowa, zawierająca ciekawostki ze świata dietetyki oraz wyjątkowy smak każdego dania sprawiają, że to najlepszy wybór dla bydgoszczan.
  2. Machfit dostarcza swoje dania na terenie całego kraju, jednak warto odnotować tę firmę w lokalnym, bydgoskim rankingu, ponieważ wyróżnia się on smakiem serwowanych potraw oraz etykietami na opakowaniach, które zawierają wszelkie niezbędne informacje – także te o wartościach odżywczych. Ceny w Machfit są niższe niż w Ż(r)yj, jednak samo menu nie jest tak zaskakujące, a dania nie są tak pyszne i doprawione jak u zwycięzcy naszego rankingu. Najtańsza, smaczna dieta pudełkowa? Bydgoszcz ma w czym wybierać.
  3. Jedną z najpopularniejszych firm cateringowych dostępnych w Bydgoszczy jest Body Chief, która dostarcza swoje potrawy na terenie całego kraju. Wyjątkowo przystępne ceny sprawiają, że Body Chief uplasowała się na trzecim miejscu, pomimo braku informacji o wartościach odżywczych na opakowaniach poszczególnych dań. Niedrogi catering, Bydgoszcz, urozmaicone menu? Tylko Body Chief.
  4. Czwarte miejsce w naszym mini-rankingu zajmuje Wygodna dieta, która nie oferuje diety sokowej, jednak przyciąga nowych klientów bardzo atrakcyjnymi cenami oraz niezwykle szeroką ofertą! Wygodna dieta oferuje aż czternaście wariantów diety pudełkowej, w tym wyjątkowo apetyczną wersję dietetyczną oraz antycellulitową. Niestety, strona internetowa służąca do zamawiania jest nieczytelna i nieintuicyjna, przez co trudno jest złożyć zamówienie.
  5. DietaBox zajmuje ostatnie miejsce w naszym TOP 5. Pomimo niskich cen oraz smacznych dań DietaBox nie zasłużyła na wyższe miejsce, ponieważ wszelkie wykluczenia spowodowane nietolerancją lub alergią są dodatkowo płatne. To poważne utrudnienie, zwłaszcza dla alergików, którzy nie mogą spożywać więcej niż jednego rodzaju orzechów – za wykluczenie każdego rodzaju orzechów zapłacić trzeba osobno!