Ślimak catering cieszy się niemałą popularnością i zaufaniem klientów już od 12 lat! Smaczne, zdrowie i zbilansowane dania, co tydzień nowe menu oraz troska o środowisko to zalety, które wciąż przyciągają nowe osoby i całe firmy zainteresowane naszą ofertą.

ślimak catering

Tradycja połączona z nowoczesnością? W naszej ofercie obok menu znajdziesz domowy rosół, zupy krem w sezonowych warzyw oraz Fit Kubki, a może masz chęć na zdrowe desery? Tarta, sernik, tapioka owocami? W menu codziennie znajdziesz coś nowego! Ślimak food service zaskakuje swoich stałych klientów świeżością wyszukanych dań, owocowych soków wyciskanych każdego dnia i pysznych przekąsek.

Dlaczego Ślimak catering wart jest swojej ceny?

Po pierwsze: świeże, wyselekcjonowane składniki od sprawdzonych dostawców to gwarancja zdrowych i pożywnych dań. Tylko warzywa i owoce pochodzące z ekologicznych upraw, świeże ryby, mięso, owoce morza oraz aromatyczne przyprawy sprawią, że nasze potrawy są pełne wartości odżywczych, smaku i aromatu.

Po drugie: troska o środowisko naturalne! Od niedawna nasza firma zadbała o naszą planetę zastępując plastikowe opakowania na jogurty opakowaniem kompostowalnym.

Po trzecie: punktualność i niezawodność. Nieważne, w którym biurowcu pracujesz! Może nawet na najwyższym piętrze… Dotrzemy do Ciebie na czas wraz ze świeżymi pysznościami przygotowanymi ze starannością z wyselekcjonowanych, najświeższych składników. Niech nie zmyli Cię ślimak w logo – nie jesteśmy ślamazarni i powolni. Nasze potrawy zawsze są równie aromatyczne, smaczne i świeże.

Po czwarte: najlepsze opinie! Jeśli nie wierzysz nam na słowo, zajrzyj na naszego fan page’a lub spytaj kolegów z piętra. Na pewno znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że najlepszy food serwis to Ślimak catering. Opinie w internecie nie biorą się znikąd. Zaufajcie tam, tak jak wiele innych osób, które często okazują przywiązanie do swoich ulubionych dań z naszej oferty w sieci. Te zachwyty znaczą dla nas najwięcej!

Po piąte: przystępne ceny! Niezależnie od tego, czy masz ochotę na pełnowartościowe danie obiadowe, zupę, przekąskę lub świeżo wyciskany sok owocowy, możesz być pewien, że nie wydasz milionów! Łączymy konkurencyjne ceny z różnorodnym menu, każdego dnia udowadniając, że zdrowy i pełnowartościowy catering nie musi kosztować fortuny.

Docieramy do największych miast w Polsce

Jesteśmy już w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Lublinie. Docieramy także do wielu mniejszych wiadomości w pobliżu tych największych polskich miast i karmimy puste brzuchy najsympatyczniejszych rodaków. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie! Od niedawna mamy w ofercie także dania wegańskie i wegetariański.

Jak najłatwiej przekonać się, czy nasz catering jest warty swojej ceny? Wystarczy spróbować! Nasze zapewnienie i zachwyty internautów Cię nie przekonały? Nie zrobią to nasze dania. Daj się rozsmakować w wybornych daniach, wege przekąskach, sokach ze świeżych owoców lub rozgrzewających zupach. Skosztuj także deseru jeśli nie musisz pamiętać o kaloriach lub sięgnij po Kubek Fit i ciesz się pysznym smakiem bez troski o zbędne kilogramy.